Programarea jocurilor, categoria 2005 – 2007 Hestia Junior’s Cup

http://www.youtube.com/…/chan…/UCXQVLSs1SRwOvUfr2hXL2TQ/live

Programarea jocurilor, categoria 2007 Hestia Junior’s Cup.

                                                                                       CATEGORIA 2007

VINERI – 02.09.2016

  1. 12:00 – 12:45 C.S NĂVODARI – DUNĂREA CĂLĂRAȘI

  2. 12:45 – 13:30 UNIREA SLOBOZIA – ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 1

  3. 13:30 – 14:15 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – ACADEMIA CONSTANȚA 2

  4. 14:15 – 15:00 DUNĂREA CĂLĂRAȘI – ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 2

  5. 15:00 – 15:45 C.S NĂVODARI – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

  6. 15:45 – 16:30 ACADEMIA FARUL CONSTANTA 1 – ACADEMIA FARUL C-ȚA 2

  7. 16:30 – 17:15 DUNĂREA CĂLĂRAȘI – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

  8. 17:15 – 18:00 ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 2 – UNIREA SLOBOZIA

  9. 18:00 – 18:45 ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 1 – DUNĂREA CĂLĂRAȘI

  10. 18:45 – 19:30 UNIREA SLOBOZIA – C.S NĂVODARI

   SÂMBĂTĂ – 03.09.2016

    1. 09:00 – 09:45 DUNĂREA CĂLĂRASI – ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 2

    2. 09:45 – 10:30 LUCEAFĂRUL BRĂILA (ROȘU) – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

    3. 10:30 – 11:15 LUCEAFARUL BRĂILA (ALB) – C.S NĂVODARI

    4. 11:15 – 12:00 ACADEMIA FARUL C-ȚA 1 – LUCEAFĂRUL BRAILA (ROȘU)

    5. 12:00 – 12:45 ACADEMIA FARUL C-ȚA 2 – C.S NĂVODARI

    6. 14:00 – 14:45 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ALB)

    7. 14:45 – 15:30 LUCEAFĂRUL BRĂILA (ROȘU) – C.S NĂVODARI

    8. 15:30 – 16:45 LUCEAFĂRUL BRAILA (ROȘU) – C.S NĂVODARI

    9. 16:15 – 17:00 ACADEMIA FARUL C-ȚA 2 – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ALB)

   DUMINICĂ – 04.09.2016

      1. 09:00 – 09:45 ACADEMIA FARUL C-ȚA 1 – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ALB)

      2. 09:45 – 10:30 ACADEMIA FARUL C-ȚA 2 – LUCEAFARUL BRĂILA (ROȘU)

      3. 10:30 – 11:15 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – UNIREA SLOBOZIA

      4. 11:45 – 12:30 DUNĂREA CĂLĂRAȘI – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ALB)

      5. 12:30 – 13:15 C.S NĂVODARI – ACADEMIA FARUL CONSTANȚA 1

      6. 13:15 – 14:00 UNIREA SLOBOZIA – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ROȘU)

      7. 14:00 – 14:45 DUNĂREA CĂLĂRAȘI – LUCEAFĂRUL BRĂILA (ROȘU)

      8. 14:45 – 15:30 UNIREA SLOBOZIA – LUCEAFARUL BRĂILA (ALB)

      9. 15:30 – 16:00 LUCEAFĂRUL BRĂILA (ROȘU) – LUCEAFARUL BRĂILA (ALB)

 

HESTIA TEREN

     CATEGORIA 2005

 

VINERI 02-09-2016

  1. 11:00 – 11:45 PORTUL CĂLĂRAȘI – C.S NĂVODARI

  2. 11:45 – 12:30 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – UNIREA SLOBOZIA

  3. 12:30 – 13:15 ACADEMIA FARUL C-ȚA – C.S.A STEAUA

  4. 13:15 – 14:00 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – C.S NĂVODARI

  5. 14:00 – 14:45 PORTUL CĂLĂRAȘI – UNIREA SLOBOZIA

  6. 14:45 – 15:30 C.S.A STEAUA – C.S NĂVODARI

  7. 15:30 – 16:15 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – ACADEMIA FARUL C-ȚA

  8. 16:15 – 17:00 C.S.A STEAUA – PORTUL CĂLĂRAȘI

  9. 17:00 – 17:45 ACADEMIA FARUL C-ȚA – UNIREA SLOBOZIA

SAMBATA 03.09.2016

    1. 08:45 – 9:30 ACADEMIA FARUL C-ȚA – C.S NĂVODARI

    2. 09:30 – 10:15 PORTUL CĂLĂRAȘI – LUCEAFARUL BRĂILA

    3. 10:15 – 11:00 LUCEAFARUL BRĂILA 2 – C.S.A STEAUA

    4. 13:00 – 13:45 ACADEMIA FARUL C-ȚA – LUCEAFARUL BRAILA

    5. 13:45 – 14:30 ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI – C.S.A STEAUA

    6. 14:30 – 15:15 C.S NĂVODARI – LUCEAFĂRUL BRĂILA 2

    7. 15:15 – 16:00 LUCEAFARUL BRĂILA 1 – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

    8. 16:00 – 16:45 ACADEMIA FARUL C-ȚA – LUCEAFARUL BRĂILA 2

    9. 16:45 – 17:30 C.S.A STEAUA – LUCEAFĂRUL BRĂILA 1

DUMINICĂ 04.09.2016

            19. 09:00 – 09:45 UNIREA SLOBOZIA – C.S NĂVODARI

20. 9:45 – 10:30 PORTUL CĂLĂRAȘI – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

21. 10:30 – 11:15 LUCEAFAĂRUL BRĂILA 1 – C.S NĂVODARI

22. 11:15 – 12:00 LUCEAFĂRUL BRĂILA 2 – ATLETIC JR. CĂLĂRAȘI

23. 12:00 – 12:45 UNIREA SLOBOZIA – C.S.A STEAUA

24. 12:45 – 13:30 PORUL CĂLĂRAȘI – LUCEAFĂRUL BRĂILA 2

25. 13:30 – 14:15 UNIREA SLOBOZIA – LUCEAFĂRUL BRĂILA 1

26. 14:15 – 15:00 ACADEMIA FARUL C-ȚA – PORTUL CĂLĂRAȘI

27 15:00 – 15:45 LUCEAFĂRUL BRĂILA 2 – UNIREA SLOBOZIA

28. 15:45 – 16:30 LUCEAFĂRUL BRĂILA 1 – LUCEAFĂRUL BRĂILA 2

 

 

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*