Primarul Aurel Vasile este mulțumit de serviciile prestate de societatea Rebu/ Prima bilă albă pentru Rebu

Primarul comunei Jegălia, Aurel Vasile, a declarat sâmbătă pentru Realitatea din Călărași : ,, Suntem mulțumiți de serviciile prestate de noul operator de colectare a deșeurilor, Rebu S.A. Va mai trece ceva timp până când cetățenii vor înțelege că trebuie să depoziteze gunoiul , selectiv, dar noi cei din aparatul administrativ, împreună cu firma prestatoare, depunem eforturi susținute pentru conștientizarea populației. În general, populația comunei Jegălia, a răspuns pozitiv la acest mod de colectare a deșeurilor”.
1925 vizualizari in total 1 vizualizari azi
