ANUNȚ DE LICITAȚIE/ NEGOCIERE DIRECTĂ

Primăria Municipiului Călăraşi, str Bucuresti, nr.140A, prin Serviciul Public Pieţe Oboare, Cod fiscal 14198936, bloc Agroalimentar Big, telefon 0242/333040, cont RO35TREZ20124700220 XXXXX, deschis la Trezoreria Călăraşi, organizează în 30.05.2017, ora 11.00, licitatie publica deschisa pentru:
-
teren in suprafata de 68mp – Piata Cuza Voda
Documentaţia de atribuire se pune în vânzare la data de 16.05.2017, sediul SPPO.
Costul unui exemplar este 100 lei .
Data limită depunere oferte 29.05.2017 ora 15.00, sediul SPPO.
Numărul de exemplare în care trebuie depusă fiecare ofertă – 2 exemplare(original și copie).
Data/locul desfășurării licitației 30.05.2017, ora 11.00 la sediul SPPO.
Director,
ing. Manea Vasile
